Studio Urody Prestiż Marta Frej

Studio Urody PRESTIŻ

Pozwólcie, że się przedstawię…

Nazywam się Marta Frej. Dzięki temu, że od kilku lat spełniam się zawodowo zgłębiając w dziedzinę kosmetologii, moja praca stała się moją pasją.

Rozwijam się z ciągłym niedosytem i zaangażowaniem uczestnicząc w targach kosmetycznych, oraz w sympozjach, wykładach, webinariach szkoląc się od najlepszych.

Najważniejsze jest dla mnie zadowolenie moich Klientek, uczciwość wobec nich, jak i bezpieczeństwo oraz największy komfort podczas zabiegów. Dlatego też stawiam na wybór światowych urządzeń, które są bezkonkurencyjnie skuteczne między innymi tj.: Laser do depilacji laserowej Light Sheer, oraz Laser do usuwania tatuażu i makijażu permanentnego neodymowo-yagowy Q Switch. Pracuję tylko na bezpiecznych i nieuczulających kosmetykach z firm tj.: Long Time Liner, Maderm, LaBina, Hanami i inne…

Zdobyłam duże doświadczenie wykonując zabiegi z depilacji laserowej na najskuteczniejszych laserach, takich jak: Light Sheer ET, ST oraz Light Sheer Duet, amerykańskiej firmy Lumenis, zyskując przy tym zaufanie wielu, zadowolonych Klientek.

Spełniając jedno z moich marzeń, rozpoczęłam swoją przygodę z makijażem permanentnym i szkoląc się m.in w Warszawie pod okiem Pani Magdaleny Bogulak, uzyskałam licencję do wykonywania makijażu permanentnego w Long Time Liner- miejscu, które przez ponad 20 lat doceniane jest przez specjalistów i nagradzane co roku w wielu kategoriach. Chcąc się dalej rozwijać ukończyłam szereg kolejnych szkoleń na poziomie zaawansowanym z makijażu permanentnego z nowoczesnych technik makijażu, oraz z kolorymetrii. W 2019 roku miałam zaszczyt brać udział w największych, międzynarodowych mistrzostwach makijażu permanentnego.

Aby mieć możliwość wykonywania korekt nieudanych makijaży permanentnych ukończyłam kilka szkoleń oraz warsztatów z usuwania  makijaży permanentnych oraz tatuaży metodą laserową Q Switch Neodymowo- Yagowym bezpiecznym dla skóry, oraz metodą maszynową poprzez wprowadzenie do skóry preparatu rozjaśniającego. W związku z tym do każdej mojej Klientki mogę podejść indywidualnie, proponując, która forma usuwania niechcianego makijażu będzie dla niej najkorzystniejsza.

Makijaże permanentne wykonuję na corocznie certyfikowanym w Niemczech aparatem Conture Liner Duo oraz na urządzeniu do mikropigmentacji Soft Liner PRO exclusive line. Oba urządzenia są bardzo precyzyjne i spełniają wymogi kosmetyczne oraz medyczne.

Studio Urody Prestiż to miejsce, w którym możesz czuć się swobodnie i bezpiecznie. Narzędzia są sterylizowane najwyższej klasy autoklawem medycznym kat B.

Gabinet jest oddalony od głównej ulicy, a podczas zabiegów jestem tylko ja i Klientka, a drzwi są zamknięte, dlatego można liczyć na dyskrecję i wyciszenie podczas zabiegów, które dla Was oferuję. Serdecznie zapraszam, Marta.